DECO PAKIETY
Naszym największym atutem są przygotowane przez zespół architektów i dekoratorów wnętrz Decoroom specjalne pakiety wykończeniowe, w których znajdziecie Państwo materiały wykończeniowe znanych producentów.

Dzięki pakietom oszczędzasz czas i pieniądze, a aranżacja nowego wnętrza będzie czystą przyjemnością. Każdy pakiet to indywidualny projekt Twojego wnętrza oraz wybór materiałów i wykończenie pod klucz w określonym standardzie. Proponujemy cztery pakiety: Standard, Premium, VIP i Individual.

Sprawdź nasza ofertę poniżej i wybierz pakiet najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom.
 
PAKIET SOHO +
Specjalna oferta na wykończenie mieszkań w inwestycji Feniks, zapoznaj się ze szczegółami oferty PAKIETU SOHO +
PAKIET STANDARD
MIEŚCI WSZYSTKIE MARZENIA
Stawiasz na ergonomię przestrzeni i trwałość materiałów? W Pakiecie Standard znajdziesz wszystko, co najważniejsze – konkurencyjne ceny, dobrą jakość i rozsądny wybór. Bez rezygnowania ze swoich potrzeb i wymagań, urządzisz wymarzone mieszkanie przy niewygórowanych kosztach.
Pobierz w pdf
PAKIET PREMIUM
ZAWSZE DOSKONAŁY WYBÓR
Dobrze wybierać w tym, co najlepsze. W Pakiecie Premium każda podjęta decyzja da Ci pełną satysfakcję. Trwałość wykończenia gwarantują naturalne materiały, takie jak drewno, fornir czy płytki rektyfikowane. Ich zestawienie tworzy efektowne, eleganckie wnętrza, w których każdy detal jest ważny. Otrzymujesz dokładnie to, na czym Ci zależy.
Pobierz w pdf
PAKIET VIP
DOBRZE MIEĆ WSZYSTKO
Od siebie i innych wymagasz więcej? My też. Dlatego stworzyliśmy Pakiet VIP, który nada Twojemu wnętrzu wyjątkowego charakteru. W urządzaniu wysokiej klasy mieszkań nie ma miejsca na kompromisy, dlatego oferujemy Ci produkty najbardziej renomowanych zagranicznych firm. Otrzymujesz projekt pełen wyrafinowanych rozwiązań i pomysłów na niebanalne wnętrze.
Pobierz w pdf
 
 
Przedstawione wizualizacje oraz modele budynków mają charakter poglądowy. Wygląd budynków oraz zagospodarowanie terenu mogą nieznacznie ulec zmianie na etapie realizacji. Zmianie nie ulegną istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynków.